Konkurs „Najlepsza szkoła”

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu, którego celem jest wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, motywowanie ich do nauki oraz budowa więzi pomiędzy uczniami a nauczycielami.
Dzięki programowi „NAJLEPSZA SZKOŁA” szkoła stanie się nie tylko miejscem integracji uczniów różnych klas, lecz także miejscem budowania więzi pomiędzy uczniami i nauczycielami. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu na grach i zabawach poprawią się wspólne relację pomiędzy nimi. Program może być realizowany w trakcie zajęć pozalekcyjnych, jak również podczas godzin wychowawczych.
Końcowym etapem programu będzie głosowanie uczniów i rodziców na najlepszą szkołę. To właśnie uczniowie najlepiej wiedzą, czy czas spędzony na dodatkowych zajęciach im się podobał czy nie.
Szkoły, które otrzymają najwyższą punktację od uczniów, wygrają cenne nagrody.
Na stronie internetowej naszej szkoły znajduje się link, poprzez który można oddać swój głos.

Liczymy na Wasze głosy!

Logo „NAJLEPSZEJ SZKOŁY” zamieszczone poniżej (po kliknięciu na nie) umożliwia rodzicom i uczniom uczestnictwo w głosowaniu na naszą szkołę.

 

logo-200x60-przezrozyste

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA= do 31 sierpnia 2015 roku
Aby zagłosować w naszym konkursie należy wykonać następujące kroki:
1. Zarejestrować się na naszej stronie www .najlepsza-szkola.pl klikając na link REJESTRACJA. Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail podczas rejestracji.
2. Kliknąć na link aktywacyjny, który przyjdzie na podany adres e-mail. Uwaga: mail z linkiem może przyjść z pewnym opóźnieniem.
3. Zalogować się na naszej stronie www klikając link LOGOWANIE dostępny pod linkiem REJESTRACJA.
4. Po zalogowaniu możemy wyszukać szkołę na którą chcemy zagłosować za pomocą modułu SZUKAJ. Uwaga: aby wyszukać szkołę należy wpisać nazwę miejscowości w której się ona znajduje.
5. Kliknąć na liczbę gwiazdek znajdujących się pod nazwą szkoły. Ilość klikniętych gwiazdek oznacza ocenę jaką chcemy szkole wystawić (skala od 1 do 6)