15 października uczniowie naszej szkoły, reprezentanci kl. I, II  i III, wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Gdzie Ty jesteś, Jesieni?” organizowanym przez PSP nr 37 w Wałbrzychu.

Zadaniem uczestników było w ciągu godziny namalowanie pracy plastycznej przedstawiającej jesień.

Jury wyłoniło laureatów w każdej kategorii wiekowej. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: w kategorii klas II – 1 miejsce zdobyła Aleksandra Błaszczyk, w kategorii Klas III – 3 miejsce zdobyła Daria Dudziak.

Radość naszych uczniów i opiekunów wzrosła na wieść o kolejnych laureatach w jesiennym konkursie plastycznym. I tak 25 października  w hipermarkecie Tesco odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VI Miejskiego Konkursu Plastycznego „Portret Pani Jesieni”, którego organizatorem jest PSP nr 21 w Wałbrzychu. Tym razem nasi uczniowie: Aleksandra Błaszczyk – uczennica klasy II a i Fabian Blicharz – uczeń klasy III c zdobyli wyróżnienia. Wyróżnienia te cieszą ty bardziej, że prace naszych uczniów zostały wyłonione i nagrodzone spośród prawie 600- set prac plastycznych nadesłanych na konkurs. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                                 Sylwia Błaszczyk