APEL „ BEZPIECZNE FERIE”

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dnia 15. 01.2015r. odbył się apel dla kl. 0- VI związany z bezpiecznym ich spędzaniem.
Dla klas 0- III apel przygotowały klasy II b i III a pod kierunkiem wychowawców p. Beaty Bajdo i p. Jadwigi Ganowicz. Natomiast dla klas IV- VI przestrogi o niebezpieczeństwach czyhających podczas zabaw zimowych przygotowała klasa IV b pod kierunkiem p. Małgorzaty Opali. Uczniowie zapoznali swoich kolegów z „ Kodeksem postępowania w czasie ferii zimowych oraz zabaw zimowych”. Występujący zaprezentowali również wiersze o tematyce zimowej.
Dnia 11 lutego obchodzony będzie Dzień bezpiecznego Internetu. Podczas powyższego spotkania uczniowie szkoły zapoznali się również z zasadami bezpieczeństwa w Internecie, poznali strony internetowe , z których warto korzystać i które są dla nich bezpieczne. Informacje związane z bezpieczeństwem w Internecie zdobyli oglądając prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów kl. VI b, pod kierunkiem p. Anny.Paździor.
Podczas apelu dla kl. IV- VI p. wicedyrektor oraz opiekun SU wręczyli słodkości i dyplomy za I, II i III miejsce w konkursie na Najładniej udekorowaną klasę z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz gazetkę Bożonarodzeniową.

 

Opala Małgorzata