III Festyn Dzień Rodziny

Co to był za dzień! 😍 Nasz III Festyn Dzień Rodziny pod hasłem  „Radość – Ruch – Rodzina” już za nami, a my nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Słońce dopisało nam w 100%, frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a uśmiechy nie schodziły z twarzy ani na moment! ☀️ Dmuchańcowy Tor Przeszkód tętnił życiem, na boiskach królowały sportowe emocje towarzyszące rodzinnym drużynom.  Przy stoiskach działo się mnóstwo wspaniałych rzeczy –  dowiedzieliśmy się, jak segregować śmieci, co warto przeczytać, jak pracuje Koksownia, jak właściwie myć ręce, wykonaliście mnóstwo niesamowitych rysunków, rozwiązywaliście zagadki, wygrywaliście w Kole Fortuny,  powstawały piękne brokatowe tatuaże oraz zwierzątka z balonów. Nad podwórkiem unosiły się mydlane bańki. Mogliście obejrzeć radiowóz policyjny oraz Straży Miejskiej, a także wóz strażacki. Słodki Kącik prowadzony przez Mamy z Rady Rodziców serwował watę cukrową, ciasta, popcorn, czekoladę na gorąco oraz pancakes z bitą śmietaną oraz lody. Wspaniałą ochłodę zapewniała woda z owocami podawana na stoisku Wodociągów Wałbrzyskich, a na koniec wspaniała fontanna od Strażaków.

W naszej świetnej zabawie uczestniczyli również:

– Pani Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Senator RP

– Pan Leonard Górski, Starosta Wałbrzyski

– Pani Ewa Dorosz, członkini Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego

– Pani Krystyna Olanin, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha

– Pan Piotr Kwiatkowski, radny Rady Miejskiej Wałbrzycha

– Pan Wiesław Witkowski, Prezes Zarządu Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A.

– Pan Paweł Szafran, wiceprezes  Zarządu Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A.

– Pan Piotr Bryk, prezes Zarządu Zakładu Usług Energetycznych „epeKoks” Sp. z o.o.  

– Pan Tomasz Senyk, wiceprezes Zarządu Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Bardzo gorąco dziękujemy🌼🌼🌼: 

Wam, drodzy Uczniowie, Przedszkolaki i Rodzice 👨‍👩‍👧‍👦  – za to, że byliście, bawiliście się z nami i stworzyliście tę niesamowitą, rodzinną atmosferę! 🤝

Naszym Partnerom i darczyńcom💐💐💐:

– Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym „Victoria” S.A

– Pani Krystynie Olanin,  Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha

– Panu Piotrowi Kwiatkowskiemu,  radnemu Rady Miejskiej Wałbrzycha

– Panu Mariuszowi Kotarbie, radnemu Rady Miejskiej Wałbrzycha

– Pani Wioletcie Stanisz, właścicielce Sklepu Spożywczego ABC „Mikrus” 

– Państwu Patrycji i Łukaszowi Piechurom, właścicielom Sklepu  „Wrzosik 2” 

– Państwu Ilonie i Iliasowi Baroufis, właścicielom Baru 'U Greka” 

– Pani Agnieszce Sobczak, właścicielce firmy Usługi Marketingowe

– Panu Waldemarowi Trubiłowiczowi, właścicielowi firmy Przetwórstwo Owocowo – Warzywne

– Radzie Rodziców przy ZSP nr 1

Naszym 👩‍🏫 Gościom  za nieocenione wsparcie i uświetnienie naszej imprezy: 

– Miejskiemu Zakładowi Usług Komunalnych w Wałbrzychu,

– Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji

– Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej „Pod Atlantami”

– Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

– Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Wałbrzychu

– Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym S.A.

– Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu

– Straży Miejskiej w Wałbrzychu

– Straży Pożarnej w Wałbrzychu

– Kamayu Art Animacje dla dzieci

– Trampek.eu. Wynajem Dmuchańców

Niesamowitej Radzie Rodziców za prowadzenie Słodkiego Stoiska

Całej Kadrze ZSP nr 1 – za ogrom pracy włożony w organizację tego wielkiego święta naszej szkoły i przedszkola.

Ogromnie dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki! ❤️ Wasza hojność i wielkie serca sprawiły, że jesteśmy o ogromny krok bliżej do stworzenia wymarzonych stref relaksu (z mięciutkimi pufami i workami sako!) w naszej świetlicy, przedszkolu i salach szkolnych. Dzieciaki będą zachwycone!

Dziękujemy Pani Marcie za podarowanie pierwszej pufy💜

Wrzucamy dla Was fotorelację! 📸 Znajdźcie się na zdjęciach, a może również napiszcie, co podobało Wam się najbardziej 👍👍👍

Do zobaczenia za rok! 👋