Co to był za dzień! 😍 Nasz III Festyn Dzień Rodziny pod hasłem „Radość – Ruch – Rodzina” już za nami, a my nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
Słońce dopisało nam w 100%, frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a uśmiechy nie schodziły z twarzy ani na moment! ☀️ Dmuchańcowy Tor Przeszkód tętnił życiem, na boiskach królowały sportowe emocje towarzyszące rodzinnym drużynom. Przy stoiskach działo się mnóstwo wspaniałych rzeczy – dowiedzieliśmy się, jak segregować śmieci, co warto przeczytać, jak pracuje Koksownia, jak właściwie myć ręce, wykonaliście mnóstwo niesamowitych rysunków, rozwiązywaliście zagadki, wygrywaliście w Kole Fortuny, powstawały piękne brokatowe tatuaże oraz zwierzątka z balonów. Nad podwórkiem unosiły się mydlane bańki. Mogliście obejrzeć radiowóz policyjny oraz Straży Miejskiej, a także wóz strażacki. Słodki Kącik prowadzony przez Mamy z Rady Rodziców serwował watę cukrową, ciasta, popcorn, czekoladę na gorąco oraz pancakes z bitą śmietaną oraz lody. Wspaniałą ochłodę zapewniała woda z owocami podawana na stoisku Wodociągów Wałbrzyskich, a na koniec wspaniała fontanna od Strażaków.
W naszej świetnej zabawie uczestniczyli również:
– Pani Agnieszka Kołacz – Leszczyńska, Senator RP
– Pan Leonard Górski, Starosta Wałbrzyski
– Pani Ewa Dorosz, członkini Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego
– Pani Krystyna Olanin, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha
– Pan Piotr Kwiatkowski, radny Rady Miejskiej Wałbrzycha
– Pan Wiesław Witkowski, Prezes Zarządu Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A.
– Pan Paweł Szafran, wiceprezes Zarządu Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A.
– Pan Piotr Bryk, prezes Zarządu Zakładu Usług Energetycznych „epeKoks” Sp. z o.o.
– Pan Tomasz Senyk, wiceprezes Zarządu Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Bardzo gorąco dziękujemy🌼🌼🌼:
Wam, drodzy Uczniowie, Przedszkolaki i Rodzice 👨👩👧👦 – za to, że byliście, bawiliście się z nami i stworzyliście tę niesamowitą, rodzinną atmosferę! 🤝
Naszym Partnerom i darczyńcom💐💐💐:
– Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym „Victoria” S.A
– Pani Krystynie Olanin, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha
– Panu Piotrowi Kwiatkowskiemu, radnemu Rady Miejskiej Wałbrzycha
– Panu Mariuszowi Kotarbie, radnemu Rady Miejskiej Wałbrzycha
– Pani Wioletcie Stanisz, właścicielce Sklepu Spożywczego ABC „Mikrus”
– Państwu Patrycji i Łukaszowi Piechurom, właścicielom Sklepu „Wrzosik 2”
– Państwu Ilonie i Iliasowi Baroufis, właścicielom Baru 'U Greka”
– Pani Agnieszce Sobczak, właścicielce firmy Usługi Marketingowe
– Panu Waldemarowi Trubiłowiczowi, właścicielowi firmy Przetwórstwo Owocowo – Warzywne
– Radzie Rodziców przy ZSP nr 1
Naszym 👩🏫 Gościom za nieocenione wsparcie i uświetnienie naszej imprezy:
– Miejskiemu Zakładowi Usług Komunalnych w Wałbrzychu,
– Wałbrzyskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji
– Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej „Pod Atlantami”
– Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
– Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Wałbrzychu
– Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym S.A.
– Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu
– Straży Miejskiej w Wałbrzychu
– Straży Pożarnej w Wałbrzychu
– Kamayu Art Animacje dla dzieci
– Trampek.eu. Wynajem Dmuchańców
Niesamowitej Radzie Rodziców za prowadzenie Słodkiego Stoiska
Całej Kadrze ZSP nr 1 – za ogrom pracy włożony w organizację tego wielkiego święta naszej szkoły i przedszkola.
Ogromnie dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki! ❤️ Wasza hojność i wielkie serca sprawiły, że jesteśmy o ogromny krok bliżej do stworzenia wymarzonych stref relaksu (z mięciutkimi pufami i workami sako!) w naszej świetlicy, przedszkolu i salach szkolnych. Dzieciaki będą zachwycone!
Dziękujemy Pani Marcie za podarowanie pierwszej pufy💜
Wrzucamy dla Was fotorelację! 📸 Znajdźcie się na zdjęciach, a może również napiszcie, co podobało Wam się najbardziej 👍👍👍
Do zobaczenia za rok! 👋



































































