Akademia z okazji „Dnia Ziemi”

indeks

Dnia 28.04.2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu odbyła się uroczysta akademia z okazji „ Dnia Ziemi”.

Wiosenne muzykowanie

images

Filharmonia Sudecka od wielu lat pełni rolę przewodnika dla naszych dzieci w podróży po wspaniałym, czarodziejskim świecie muzyki.

I Powiatowy Turniej Wiedzy Ekologicznej i Zdrowotnej w Głuszycy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 kwietnia 2016r nasi uczniowie z klasy IIb i IIIa pod opieką M.Wiśniewskiej , A. Muller i A. Mroczkowskiej przystąpili do I Powiatowego Turnieju Wiedzy Przyrodniczej , Ekologicznej i Zdrowotnej.

Konkursu „Smerfik”

21 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Smerfik”.

Eksperymenty z wodą

images

W dniu 6 kwietnia w PSP nr 17 w Wałbrzychu p.V. Nowak zorganizowała wraz z uczniami klas drugich i trzecich doświadczenie – eksperymenty z wodą.

Światowy Dzień Zdrowia

indeks

Światowy Dzień Zdrowia jest obchodzony każdego roku w kwietniu, jako wydarzenie mające na celu upamiętnienie powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i zwrócenie w tym dniu szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy światowego zdrowia.

Wizyta w Teatrze Lalki i Aktora

indeks

22 kwietnia 2016r. uczniowie klas O-III byli zaproszeni do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na sztukę przedpremierową „ Kapelusz Pani Wrony”.

Światowy Dzień Ziemi w Galerii VICTORIA

indeks

Z okazji Światowego Dnia Ziemi Portal Ekopraktyczni.pl zorganizował event ekologiczny w Galerii Victoria. Uczniowie PSPnr17 w Wałbrzychu wzięli udział w tej imprezie.

Powiatowy Konkurs Matematyczny o tytuł Mistrza Matematyki

indeks

W sobotę 23 kwietnia 2016r. nasi uczniowie klas III wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym o tytuł „ Mistrza Matematyki”.

PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH

images

W środę 20 kwietnia 2016r w Teatrze Dramatycznym i. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu odbył się III PRZEGLĄD TEATRÓW SZKOLNYCH „PODRÓŻE Z HISTORIĄ” pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha.