KOMUNIKAT

indeks1

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu ogłasza przetarg na: Zaprojektowanie i wykonanie placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu w ramach rządowego Programu Radosna Szkoła więcej tutaj

Wizyta w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

images

Czego oko nie widziało, czego ucho nie słyszało… W piątkowe popołudnie -17 października – uczniowie kl. Ob, IV b i V b pod opieką pani Sylwii Błaszczyk, Małgorzaty Opali i Justyny Stenzel uczestniczyli w spektaklu „Takie To”. Sztuka została wystawiona

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PSP nr 17 I PG nr 4 Z UDZIAŁEM PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA ROMANA SZEŁEMEJA

images

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PSP nr 17 I PG nr 4 Z UDZIAŁEM PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA ROMANA SZEŁEMEJA 14 października 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 i Publicznym Gimnazjum nr 4 odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji

NAPISALI O NAS

indeks1

Informacje o wydarzeniach z naszej szkoły ukazały się na ∗ Światowy Dzień Zwierząt ∗ XVII Dolnośląski Festiwal Nauki

indeks

XVII DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI 2014 W PSP nr 17 Nasza szkoła już po raz czwarty była współorganizatorem Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na terenie Wałbrzycha. W związku z tym 13.10.2014 r. uczniowie klasy IV i VI pod kierunkiem nauczycielki przyrody p. Małgorzaty

UWAGA RODZICE!!!

indeks1

Zmiana terminu konsultacji indywidualnych z 09.10.2014r. na 16.10.2014r.  

Świetlica zaprasza!

Świetlica szkolna przeznaczona jest dla uczniów klas 0-VI, jednak najczęściej korzystają z niej dzieci młodsze z pierwszego etapu edukacyjnego. Wychowawcy świetlicy zapewniają uczniom opiekę po skończonych zajęciach lekcyjnych do czasu odebrania przez rodziców, pomagają w odrabianiu zadań domowych. Poprzez ciekawą

Światowy Dzień Zwierząt

indeks

W piątek, 03. października 2014r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Na uroczystość przybyła Komendant Straży dla Zwierząt Okręgu Dolnośląskiego z siedzibą w Wałbrzychu Pani Iwona Frankowska, Dyrektor Szkoły oraz uczniowie klas O-III. Klasa

SZKOLNY DZIEŃ TURYSTYKI

vac-05

W ramach Szkolnego Dnia Turystyki w dniu 03.10.2014 r. uczniowie klasy VI a i IV b wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się na pieszą wycieczkę turystyczną- na Chełmiec. Chełmiec– to szczyt górski o wysokości 851 m n.p.m., wchodzący w skład

PLAN ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO w PSP nr 17 w WAŁBRZYCHU   • Najważniejsze wydarzenia • Terminarz spotkań z rodzicami