OGŁOSZENIE!!!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego „0” oraz klasy I na rok szkolny 2015/2016

OLIMPUS 2015

logo

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ Z PRZYRODY OLIMPUS 2015

III BAL WOLONTARIUSZY

056

Dnia 11 lutego uczniowie naszej szkoły z Klubu Wolontariatu ,, Ósemeczka” pod opieką p. Grażyny Broniek – Pelister wzięli udział w III balu Wolontariuszy w Zespole Szkół Integracyjnych na Podzamczu.

SZKOLNY KONKURS „ MIŁO I BEZPIECZNIE W SZKOLE”- ROZSTRZYGNIĘTY!!!

rzecznik praw dziecka 004

Dnia 20 lutego 2015 r. został podsumowany szkolny konkurs dla klas III- VI

Dzień Babci i Dziadka w Domu Opieki Społecznej

DSC05484

Święto Babci i Dziadka to uroczystość, która stała się już tradycją naszej szkoły odwiedzin podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Wałbrzychu.

Bal Walentynkowo – Karnawałowy

big_3f403e16da92aad

Dnia 13.02.2015 r w naszej szkole odbył się karnawałowo-Walentynkowy bal. Podczas zabawy zorganizowano konkursy z nagrodami min. taniec z balonikiem, najładniejsza praca plastyczna o tematyce walentynkowej i najciekawszy strój karnawałowy. Wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie. Marcin Kwiatkowski

Nauka tańca „breakdance”

2015-02-11 08.51.59

Dnia 11.02.2015r. o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej w PSP nr 17 w Wałbrzychu odbył się pokaz oraz nauka tańca „breakdance”. Uczestniczyli w tej imprezie uczniowie z klas O-VI. Wszyscy chętnie pokonywali trudne figury taneczne.

Przedszkolaki uczciły Dzień Babci i Dziadka

bid

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 06.02.2015 r. o godzinie 10.00 w Oddziale Przedszkolnym (klasa O a) w PSP nr 17 w Wałbrzychu odbyła się

VI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Bez tytułu

W dniu 17 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyło się VI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Tych małych misjonarzy z otwartym sercem gościła w tym roku nasza parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu wraz z jej gospodarzem ks. Tadeuszem

Bal karnawalowy

Ach co to był za bal… Na parę godzin nasza sala gimnastyczna przemieniła się w piękną salę balową, na której wirowaliśmy w rytm muzyki. Można było spotkać się z księżniczkami, czarownicami, wróżkami, super bohaterami, kowbojami i innymi przebierańcami. Nie tylko

Góra Grosza

grosik

Góra Grosza Nasza szkoła wzięła udział w XV edycji akcji „Góra Grosza”, objętej patronatem Minister Edukacji Narodowej. Głównym organizatorem akcji było Towarzystwo Nasz Dom, a jej cel to zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym