72. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

images

W rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim obchodzimy Dzień Pamięci o Holokauście i przeciwdziałaniu zbrodniom przeciwko ludzkości.

Z wizytą w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości

DSC05495

Dnia 08.04.2015 roku uczniowie klasy II a i III b wraz ze swoimi nauczycielkami panią Marzeną Wiśniewską i panią Violettą Ilejko uczestniczyli w konferencji zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2015r. : „ Bezpieczna żywność”.

GŁOSUJEMY!!!

Ania

Prosimy o oddanie głosu na pracę naszej koleżanki Ani Rogalskiej w konkursie "Zwierzak za kierownicą"

Akcja „Czysty Wałbrzych”

W dniu 28 marca 2015 r. uczniowie, rodzice, dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu aktywnie włączyli się do akcji ,,Czysty Wałbrzych” organizowanej przez władze miasta.

Tradycje wielkanocne w Muzeum

WP_20150325_045

Muzeum Okręgowe w Wałbrzychu od lat prowadzi działalność edukacyjną dla najmłodszych. Spotkania ze sztuką prowadzi pani Wiesława Kamińska.

Monika Molenda zwyciężczynią konkursu „English is fun”

DSC_0466

Dnia 27 marca troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Konkursie z języka angielskiego „English is fun”, który odbył się w PSP nr 6 w Wałbrzychu.

Z WIZYTĄ W INTROLIGATORNI

bibliotka pod atlantami 043

Dnia 27.03.2015 r. kl. IV b uczestniczyła w warsztatach pt: „Praca introligatora”, które odbyły się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej „ Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu.

PRZYWITALIŚMY WIOSNĘ

IMG_0749

             

„NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”

IMG_0699

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2014/2015 do ogólnopolskiego programu edukacji antytytoniowej dla uczniów klas I- III szkół podstawowych.

Wiosenny koncert Filharmonii

IMG_0673

Raz w miesiącu przyjeżdżają do naszej szkoły muzycy z Wałbrzyskiej Filharmonii Sudeckiej. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I- III wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie biorą udział w muzycznej podróży.