Śniadanie daje moc!

śniadanie-daje-moc

ŚNIADANIE DAJE MOC W związku z ogólnopolską akcją „Śniadanie daje moc” 07.listopada 2014r, nasza szkoła zorganizowała wspólne śniadanie dla dzieci klas I-III. Celem akcji było zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w codziennym życiu dziecka. Śniadanie to

Tydzień chleba na zakwasie

chleb_na_zakwasie_z_platkami_owsianymi1

W tym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie kl. 0-III wzięli udział w akcji „ Tydzień chleba na zakwasie”. W ramach tygodnia zrealizowaliśmy kilka zadań. Przedszkolaki poznały proces technologiczny produkcji chleba w piekarni Państwa Rajewskich. Ponadto miały okazje własnoręcznie wykonać

„Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

123

Szkolny wolontariat zorganizował w październiku bieżącego roku na trenie naszej szkoły akcję charytatywną – zbiórkę zniczy. Włączyliśmy się w ten sposób do wielkiej społecznej akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, zainicjowanej przez Telewizję Wrocław i objętej honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora

Fotograf w szkole

400_F_8541470_9jS2jtiyM3ZS6CeDkrOmf7ivO4eb3W92

                 

KOMUNIKAT

Ogłoszenie o wyborze oferty przetargowej na wykonanie placu zabaw ramach rządowego Programu Radosna Szkoła

SUKCES SIEDEMNASTKI!!!

images

SUKCES SIEDEMNASTKI! 27 października 2014 r. drużyna w składzie: ∗ Kamil Czerwiak – kl. VI a ∗ Artur Kasprzyk- kl. VI a ∗ Anna Rogalska p kl. VI a ∗ Laura Pacuła – kl. VI a ∗ Damian Bylicki –

WIELKA ZBIÓRKA MAKULATURY!

images

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Macie niepotrzebne książki, gazety, papier?Przynieście je do szkoły! Ogłaszamy wielką zbiórkę makulatury w ramach akcji: „Przywróćmy dzieciom uśmiech”. Akcja trwa do 05 czerwca 2015 roku, a jej celem jest zbiórka makulatury na rzecz rodzinnych domów dziecka.

Wielkie Święto Pierwszaków Siedemnastki

Bez nazwy

Wielkie Święto Pierwszaków Siedemnastki ! 24 października 2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia dzieci z klasy I a i b. Pierwszoklasiści, którzy po ponad pięćdziesięciu dniach nauki zostali przyjęci do grona uczniów PSP nr 17

KOMUNIKAT

indeks1

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu ogłasza przetarg na: Zaprojektowanie i wykonanie placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu w ramach rządowego Programu Radosna Szkoła więcej tutaj

Wizyta w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

images

Czego oko nie widziało, czego ucho nie słyszało… W piątkowe popołudnie -17 października – uczniowie kl. Ob, IV b i V b pod opieką pani Sylwii Błaszczyk, Małgorzaty Opali i Justyny Stenzel uczestniczyli w spektaklu „Takie To”. Sztuka została wystawiona