WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016

images

Wykaz podręczników obowiązujących w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu w roku szkolnym 2015/2016.

Ewaluacja wewnętrzna

raport z ewaluacji wewnętrznej rok szkolny 2014/2015

ZAKOŃCZENIE ROKU!

indeks

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Kiermasz używanych podręczników!

książki

W czwartek 25.06.2015r. na trzeciej lekcji, w sali 5C dla uczniów przyszłych klas V i VI odbędzie się kiermasz używanych podręczników.

Parada Teatralna

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zorganizował 17 czerwca PARADĘ TEATRALNĄ pod Patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha - dr.Romana Szełemeja, na którą zaproszono młodzież, dorosłych oraz uczniów naszej szkoły.

Owocowy Dzień- Truskawka

images

W ramach projektów edukacyjnych „ Owocowy Dzień” , „ Owoce w szkole” i sezonem truskawkowym 16 czerwca pani Marzena Wiśniewska i Agata Muller zorganizowały w naszej szkole Dzień Truskawki.

Mali mistrzowie ortografii 2015

3 czerwca 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu odbył się XII Miejski Konkurs Ortograficzny "Dyktando dla Najmłodszych" dla uczniów klas II i III.

Wielki sukces ucznia klasy VI a – Krzysztofa Góry!

V__C939

Krzysiu Góra, uczeń klasy VI a pięknie opowiedział o swojej miłości do mamy w niezwykłym wierszu mówiącym o tym, dokąd wybraliby się we wspólną podróż, którym zajął II miejsce w dziewiątej edycji Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU MATERIA BATERII

projekt- baterie 022

Na początku czerwca zakończyliśmy realizować zadania w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „ MATERIA BATERII”, którego organizatorem jest Fundacja Partnerstwo dla Środowiska z siedzibą w Krakowie.

Podsumowanie projektów „Zryw wolnych serc” oraz „Nie pal przy mnie proszę”

DSCN0026