ZAJĘCIA EDUKACYJNE W AUCHAN

W dniu 25.11.2015 roku uczniowie klas: I a, I b, a także klas III a i III b, wzięli udział w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Auchan w Wałbrzychu. Podczas zajęć dzieci zwiedziły Wystawę Klimatyczną, która została objęta Patronatem Honorowym Inicjatywy

Sztuka teatralna w PSP nr 17w Wałbrzychu propagująca zdrowy styl życia

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Programu edukacyjnego ” PROMOCJA ZDROWIA W SZTUCE TEATRALNEJ DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ-WYBIERAM ZDROWIE „             Program „Promocja zdrowia w sztuce teatralnej dziecięcej i młodzieżowej- Wybieram Zdrowie ” jest programem edukacyjnym realizowanym w szkołach

PASOWANIE NA UCZNIA

DSC03339

Dnia 20.11.2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia dzieci klas pierwszych. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Prezydent miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej, Radni Rady Miejskiej miasta Wałbrzycha – p. Stefania

Podziękowania!

indeks

Podziękowanie za zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierzat.

„I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

images

Nasz szkolny wolontariat organizuje zbiórkę żywności, zabawek, słodyczy i art. papierniczych, które w formie mikołajowych paczek przekażemy dzieciom, które ich najbardziej potrzebują.

11 listopada – Narodowe Święto odzyskania Niepodległości

indeks

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystej akademii, która odbyła się w czwartek 12 listopada 2015 r.

Miejskie obchody Święta Niepodległości – fotoreportaż

fot. Ryszard Wyszyński

Miejskie obchody Święta Niepodległości - fotoreportaż.

MATERIA BATERII

MATERIA BATERII - konkurs na kampanię edukacyjno promocyjną dotyczącą odpowiedzialnego postępowania z bateriami i akumulatorami- ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Śniadanie daje moc!!!

SAM_5416 (800x600)

Już od pięciu lat 8 XI obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc wspólnie ze szkołami z całej Polski. W tym roku szkolnym śniadaniowe święto odbyło się w piątek 6 listopada.

„Pola nadziei”

2015-10-23 12.01.30 (800x600)

Uczniowie naszej szkoły – wolontariusze Klubu Ośmiu wzięli jak co roku udział w akcji sadzenia żonkili, solidaryzując się tym samym z ludźmi potrzebującymi wsparcia i opieki.