WARSZTATY W CENTRUM CERAMIKI UNIKATOWEJ STAREJ KOPALNI

20150526_111736

Dnia 26.05.2015 r. uczniowie kl. IV b i VI b uczestniczyli w warsztatach ceramicznych w Centrum Ceramiki Unikatowej Starej Kopalni.

Wycieczka do Parku Nauki i Techniki „Explora Park”

4 maja klasy Va i Vb wybrały się wraz ze swoimi wychowawczyniami do Parku Nauki i Techniki „Explora Park”. To niezwykle interesujące miejsce w naszym mieście jest odwiedzane przez wycieczki szkolne...

Sukces Kamila Terckiego, Julii Wilińskiej i Kasi Szczęśniak!

DSC_0081

Dnia 18.05.2015 roku uczniowie: Kamil Tercki, Julia Wilińska , Katarzyna Szczęśniak z klasy : III a i III b reprezentowali naszą szkołę w I Powiatowym Konkursie Matematycznym : „ Mały mistrz matematyki”.

Wizyta w Centrum Kulturalno – Kongresowym „Witold” w Boguszowie – Gorcach

20150512_102739

12 maja uczniowie klas drugich uczestniczyli w zajęciach „ Oblicza przeszłości naszych dziadków – poznajemy zawód górnika” w Centrum Kulturalno – Kongresowym „Witold” w Boguszowie – Gorcach.

Fotoreportaż z wycieczki do parku linowego

DSC04878 (1024x768)

Fotoreportaż z wycieczki do parku linowego

Światowy Dzień Zdrowia

Dnia 16.IV.215r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Na tą uroczystość przybyła Pani doktor Mirosława Cetera, Pan Leonard Górski dyrektor PSP nr 17 oraz Pani Anna Kamińska pielęgniarka szkolna.

PROJEKT EDUKACYJNY „ MATERIA BATERII”

projekt- baterie 070

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Materia Baterii. Projekt dotyczy odpowiedzialnego postępowania z bateriami i akumulatorami. Organizatorem projektu jest Fundacja Partnerstwo dla Środowiska z siedzibą w Krakowie.

Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

images

Maj to miesiąc obfitujący w ważne dla naszego kraju wydarzenia historyczne. Z tej też okazji 7 maja odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Wałbrzychu Powiatowy Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Dzień Ziemi

dzień ziemi 2015 007

Dnia 23.04.2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu odbyła się uroczysta akademia z okazji „ Dnia Ziemi”.

Sukces uczennic klasy IIIa!

images

10.04.2015 r. trzy uczennice klasy III a Maja Górak, Julia Gorzędowska i Klaudia Mróz reprezentowały naszą szkołę na konkursie pt. „ Uczę się bezpiecznie żyć”.