UWAGA!!!FINAŁ KONKURSU „SUPERPODSTAWÓWKA” – głosujemy!

images

 Pierwszy etap wygraliśmy! Chcecie powtórzyć ten wynik w finale?! Głosujcie! GŁOSUJĘ

Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej rozstrzygnięty!

Miejsce I Wiktoria Kurszys – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 w Wałbrzychu     Miejsce II Aleksandra Sznel – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Wałbrzychu Miejsce III Mateusz Majewski – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej  

Jak powstawał nasz plac zabaw

DSC_0351

Plac zabaw powstał dzięki dofinansowaniu z rządowego programu Radosna Szkoła [jwplayer config=”odtwarzacz” file=”http://youtu.be/vPMMozJ3rfk”]  

Wigilia Wolontariuszy

DSC_0372

Wigilia Wolontariuszy Dnia 11 grudnia 2014 roku grupa uczniów należąca do Klubu Ośmiu uczestniczyła razem ze swoim opiekunem, panią Joanną Baranowską, w Wigilii Wolontariuszy, która odbyła się w PSP nr 26 w Wałbrzychu. Spotkanie rozpoczęła pani Iwona Rychlik, kierownik Biura

Apel o zdrowym odżywianiu

700524

Apel o zdrowym odżywianiu W czwartek odbył się w naszej szkole apel podsumowujący projekt edukacyjny „ Owoce i warzywa w szkole”. Projekt skierowany był do uczniów klas 0-III.Głównym celem było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia oraz

Z wizytą w Przedszkolu

DSC_0030

Z wizytą w Przedszkolu Dnia 16 października 2014 roku uczniowie klasy II a i III b pod opieką p. Violetty Ilejko i p. Marzeny Wiśniewskiej zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w Niepublicznym Przedszkolu: „ Sobięcinek”. Uczniowie odegrali postaci zwierząt z wiersza

W muzeum – wykonywanie łańcucha na wałbrzyską choinkę.

DSC_0056

W muzeum – wykonywanie łańcucha na wałbrzyską choinkę. 10grudnia 2014 roku uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą panią Violettą Ilejko wybrali się do Muzeum Okręgowego w Wałbrzychu, na zajęcia plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej. Podczas zajęć uczniowie wykonywali świąteczne kartki,

Apel o zdrowym odżywianiu

700524

Apel o zdrowym odżywianiu W czwartek odbył się w naszej szkole apel podsumowujący projekt edukacyjny „ Owoce i warzywa w szkole”. Projekt skierowany był do uczniów klas 0-III.Głównym celem było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia oraz

III MIEJSCE W TURNIEJU WIEDZY „ WOKÓŁ PRAW CZŁOWIEKA”

images

III MIEJSCE W TURNIEJU WIEDZY „ WOKÓŁ PRAW CZŁOWIEKA” 10 grudnia 2014 r. w PSP nr 6 w Boguszowie- Gorcach odbył się Turniej Wiedzy „ Wokół Praw Człowieka”. Głównym hasłem tegorocznego konkursu było „ KAŻDE DZIECKO MA SWOJE PRAWA”. Naszą

EUROPEJSKI DZIEŃ WYNALAZCY

indeks

EUROPEJSKI DZIEŃ WYNALAZCY W szkole 1 grudnia obchodziliśmy Europejski Dzień Wynalazcy. Nie można było takiego dnia nie uczcić. Albert Einstein mówił że: ,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona”. Uczniowie klasy VI b przygotowali prezentacje multimedialną na temat