APEL „ PRAWA DZIECKA ”

indeks

APEL „ PRAWA DZIECKA ” Dnia 27. 11. 2014 r. odbył się apel dla kl. 0-VI poświęcony 25 rocznicy uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Został on przygotowany przez uczniów klasy VI a i IV b pod kierunkiem Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia

Światowy Dzień Pluszowego Misia z Kubusiem Puchatkiem

indeks3

„Dzień Misia z Kubusiem Puchatkiem” 26 listopada w PSP nr 17 odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który był podsumowaniem projektu edukacyjnego klas 0 – III Dzień Misia. Bohaterem tego spotkania był Kubuś Puchatek! Realizując projekt

Miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

indeks2

Obchody 96. rocznicy odzyskania niepodległości

indeks

Dnia 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości przygotowanej przez uczniów PSP nr 17 i PG nr 4 uczestniczyła cała społeczność obu szkół. Montaż słowno – muzyczny pt.

Śniadanie daje moc!

śniadanie-daje-moc

ŚNIADANIE DAJE MOC W związku z ogólnopolską akcją „Śniadanie daje moc” 07.listopada 2014r, nasza szkoła zorganizowała wspólne śniadanie dla dzieci klas I-III. Celem akcji było zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w codziennym życiu dziecka. Śniadanie to

Tydzień chleba na zakwasie

chleb_na_zakwasie_z_platkami_owsianymi1

W tym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie kl. 0-III wzięli udział w akcji „ Tydzień chleba na zakwasie”. W ramach tygodnia zrealizowaliśmy kilka zadań. Przedszkolaki poznały proces technologiczny produkcji chleba w piekarni Państwa Rajewskich. Ponadto miały okazje własnoręcznie wykonać

„Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

123

Szkolny wolontariat zorganizował w październiku bieżącego roku na trenie naszej szkoły akcję charytatywną – zbiórkę zniczy. Włączyliśmy się w ten sposób do wielkiej społecznej akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, zainicjowanej przez Telewizję Wrocław i objętej honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora

Fotograf w szkole

400_F_8541470_9jS2jtiyM3ZS6CeDkrOmf7ivO4eb3W92

                 

KOMUNIKAT

Ogłoszenie o wyborze oferty przetargowej na wykonanie placu zabaw ramach rządowego Programu Radosna Szkoła

SUKCES SIEDEMNASTKI!!!

images

SUKCES SIEDEMNASTKI! 27 października 2014 r. drużyna w składzie: ∗ Kamil Czerwiak – kl. VI a ∗ Artur Kasprzyk- kl. VI a ∗ Anna Rogalska p kl. VI a ∗ Laura Pacuła – kl. VI a ∗ Damian Bylicki –