OGŁOSZENIE!!!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego „0” oraz klasy I na rok szkolny 2015/2016

VI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Bez tytułu

W dniu 17 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyło się VI Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Tych małych misjonarzy z otwartym sercem gościła w tym roku nasza parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu wraz z jej gospodarzem ks. Tadeuszem

Bal karnawalowy

Ach co to był za bal… Na parę godzin nasza sala gimnastyczna przemieniła się w piękną salę balową, na której wirowaliśmy w rytm muzyki. Można było spotkać się z księżniczkami, czarownicami, wróżkami, super bohaterami, kowbojami i innymi przebierańcami. Nie tylko

Góra Grosza

grosik

Góra Grosza Nasza szkoła wzięła udział w XV edycji akcji „Góra Grosza”, objętej patronatem Minister Edukacji Narodowej. Głównym organizatorem akcji było Towarzystwo Nasz Dom, a jej cel to zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym

Apel „Bezpieczne ferie” Dzień Bezpiecznego Internetu

IMG_0439

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dnia 15. 01.2015r. odbył się apel dla kl. 0- VI związany z bezpiecznym ich spędzaniem.

WYGRALIŚMY!! PLEBISCYT SUPERPODSTAWÓWKA DOLNEGO ŚLĄSKA 2014

images

WYGRALIŚMY!! PLEBISCYT SUPERPODSTAWÓWKA DOLNEGO ŚLĄSKA 2014

SZKOLNY KONKURS pt.,, Recyklingowa ozdoba świąteczna’’

SAM_4123

SZKOLNY KONKURS pt.,, Recyklingowa ozdoba świąteczna’’ Dnia 19 grudnia 2014 r. został podsumowany szkolny konkurs na świąteczną ozdobę recyklingową. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożonarodzeniowymi oraz rozwijanie talentów artystycznych dzieci. W ocenie prac zwracano uwagę

Wesołych Świąt!

[jwplayer config=”odtwarzacz” file=”http://youtu.be/yWLVyltmyMU”] reżyseria i scenariusz: pani Angelika Niedziela

UROCZYSTA GALA WRĘCZENIA NAGRÓD W STAREJ KOPALNI

festiwal 022

UROCZYSTA GALA WRĘCZENIA NAGRÓD W STAREJ KOPALNI Dnia 19 grudnia 2014 r. w Starej Kopalni odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów najlepszym wałbrzyskim uczniom oraz studentom, a także listów gratulacyjnych i nagród szkołom , które brały udział w Festiwalu Osiągnięć Dzieci

MARATON PISANIA LISTÓW

logo_pl

MARATON PISANIA LISTÓW 10 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, w związku z tym Amnesty Internationale organizuje corocznie akcje pisania listów w obronie osób, których prawa zostały naruszone. 13 grudnia 2014 r. grupa uczniów naszej szkoły wraz ze Szkolnym